Tabletki na porost włosów

Jak wybrać skuteczne tabletki na porost włosów?

Tabletki na porost włosów to rozwiązanie, które cieszy się sporą popularnością. Lwia część osób ochoczo sięga po tego typu produkty – z nadzieją, że pozwolą zahamować nadmierne wypadanie włosów i przyczynią się do pojawienia się tzw. baby hair.

Niestety, nie wszystkie produkty w kategorii „na porost włosów” gwarantują skuteczność na wysokim poziomie. Lwia część produktów – działa słabo lub wcale. Dlatego też, niezwykle ważne jest to aby dokonywać właściwego wyboru.

Jak wybrać tabletki stymulujące porost nowych włosów?

Tabletki stymulujące porost nowych włosów dostępne są w niemal każdej drogerii i aptece. Wybór jest całkiem spory, co wynika przede wszystkim ze sporego popytu. Nadmierna utrata włosów jest bolączką około 40% Polaków, co przekłada się na duże zainteresowanie wszelkimi produktami tego typu.

Tabletki na porost włosów to produkty, który należy wybierać z głową. Przede wszystkim, należy dokładnie zweryfikować skład tabletek, zaznajomić się z opiniami oraz recenzjami danego produktu. Dobrym sposobem na wybór właściwych tabletek jest równie skorzystanie z niezależnych zestawień najlepszych produktów.

Najlepsze tabletki na porost włosów dla mężczyzn

Które tabletki na włosy dla mężczyzn działają najlepiej? To pytanie, na które – wbrew pozorom – nie trudno o dobrą odpowiedź. Istnieje co najmniej kilka produktów zasługujących na wyróżnienie. Poniżej przedstawiamy 3 najlepsze tabletki na porost włosów dla mężczyzn.

 1. Profolan
  Zdecydowanie najlepszymi tabletkami na porost włosów dla mężczyzn jest Profolan. To rozwiązanie, co do którego skuteczności – nikt nie ma wątpliwości. Tysiące pozytywnych opinii, ugruntowana pozycja na rynku i przede wszystkim naturalny skład.

  Profolan działa niezwykle silnie, ale tylko w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oparty jest bowiem na naturalnych, bezpiecznych składnikach.

 2. Folisin
  Produktem, na który warto zwrócić uwagę jest również Folisin. To „nowość”, która bardzo szybko zyskała wielu zwolenników. Związane jest to przede wszystkim z faktem, iż Folisin posiada wiele składników aktywnych.

  To unikalna kompozycja, w której główną rolę gra: EVNolMax™, PhosphaMax, AnaGain™ Nu, Selenium SeLECT®, BioPerine®, palma sabałowa, pestki dyni, papryka roczna, witamina A, witamina E, biotyna, cynk, miedź.

 3. Follixin
  Follixin to kolejny produkt, o którym warto wspomnieć w naszym zestawieniu. Dostępny od wielu lat produkt cieszy się świetnymi opiniami. Znajdziemy go na pierwszych miejscach w wielu niezależnych rankingach.

  Follixin wyróżnia się szybkością działania, naturalnym składem i doskonałą dostępnością. Produkt kupimy w Internecie bezpośrednio u producenta.

Najlepsze tabletki na porost włosów dla kobiet

Które tabletki na porost włosów dla kobiet są najlepsze? To pytanie, które zadaje sobie mnóstwo Pań. Aby nieco ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy mini-zestawienie trzech najlepszych produktów na porost włosów dla kobiet.

 1. Locerin
  W chwili obecnej, numerem jeden jeśli chodzi o preparaty na porost włosów dla kobiet są tabletki Locerin. To produkt, który cieszy się bardzo dużą popularnością i jednocześnie jest doskonale opiniowany przez ekspertów.

  Świetna skuteczność tabletek Locerin to wynik optymalnego zestawienia składników: AnaGain™ Nu, skrzyp polny, lucerna siewna, pokrzywa, bambus zwyczajny, biotyna, cynk, miedź, magnez, mangan, niacyna, witamina C, MSM, pieprz cayenne, BioPerine® i Selenium Select®.

 2. Belissa Intense

  Produkty z serii Belissa to bardzo ciekawe tabletki, których wysoka skuteczność zdaje się być potwierdzona przez ogrom konsumentek. To rozwiązanie dedykowane kobietom. Co istotne – w zależności od przyczyny wypadania włosów i wieku – sugeruje się stosowanie innych, dedykowanych tabletek.

  Skład tabletek Belissa jest w pełni naturalny. Oparty jest na witaminach, minerałach i naturalnych ekstraktach roślinnych.

 3. Jelly Bear Hair
  Jelly Bear Hair to – co prawda – żelki, a nie tabletki. Nie mniej – ze względu na swoją ciekawą formę, cieszą się spora popularnością. To prawdziwa alternatywa dla tabletek. Wiele kobiet, które ma trudności z przełykaniem kapsułek – sięga po to rozwiązanie.

  W żelkach znajdziemy bardzo dużą dawkę biotyny oraz innych istotnych dla włosów witamin. Co więcej, produkt to źródło minerałów. Jest bezpieczny dla zdrowia.

Dodaj komentarz